zamknij

AKTUALNE PROMOCJE

PROMOCJE/NOWOŚCI

Autoryzowany dystrybutor firmy Bahco i Atlas Copco

Export-Import Machońko

ul. Piękna 16

60-591 PoznańKoncern AEG

Koncern AEG

AEG Industrial Engineering jest spółką produkującą elektryczne urządzenia przemysłowe dla energetyki i transportu. Znajdą nas Państwo w tradycyjnym umiejscowieniu firmy AEG przy ulicy Hohenzolerndamm w Berlinie. Nasza firma pozostaje w bliskich kontaktach z obecnymi i wcześniejszymi fabrykami AEG.

Istotą naszych urządzeń są systemy napędowe i systemy automatyzacji, przetwornice, stacje i urządzenia przełączające, transformatory i generatory w polu pracy wytwarzania energii, ogólna elektronika przemysłowa, urządzenia kompensacyjne niskiego oraz wysokiego napięcia.

Wraz z przedstawicielami i personelem zagranicznych spółek AEG, roztaczamy opiekę nad międzynarodowymi klientami. Dostarczamy części zamienne i nowe urządzenia dla klientów przemysłowych. Doradzamy, projektujemy i dostarczamy urządzenia nowe jak również przebudowane i zmodernizowane. Wielu naszych współpracowników na całym świecie ma wielkie zaufanie do urządzeń przemysłowych dostarczanych przez AEG. Przy przebudowie urządzeń lub przy potrzebnych rozwiązaniach zastępczych służymy Państwu fachowa poradą.

Dostarczamy urządzenia i instalacje, przeprowadzamy proces ich uruchomienia i roztaczamy nad nimi opiekę aż do momentu oddania do eksploatacji. Nasze rozwiązania pomogą Państwu w zaoszczędzeniu energii pobieranej do napędów pomp i wentylatorów. Razem z naszymi partnerami dostarczamy również kompaktowe stalownie, składające się z sortowania złomu i pieców łukowych EAF i LF, w razie potrzeby wraz z walcownią do produkcji stali budowlanej.